Foreninger

Mavedans
Eva Loune, 98259998, evaloune@online.no

Musikkforum Jonas
Knut Terje Ellefsen,  454 99 483,  knut.t.e@online.no

Park YOGA & SPA & Institutt MATIS
Irene Holtan , 93429580, irene@park-spa.no
www.park-spa.no

Sandefjord Damekor
Silvana Di Sansimone Sørensen,  99049104
silvana.sorensen@gmail.com og/eller sandefjorddamekor@gmail.com
www.sandefjord-damekor.com
https://www.facebook.com/sandefjord.damekor

Sandarringen
Svein Olav Løberg, 92807555, so@loeberg.net
http://sandarringen.no

Sandefjord Internasjonale Folkedansklubb
Astrid Finne, 41509709, astridfinne@yahoo.no
https://sifk.wordpress.com/
https://www.facebook.com/groups/106698486055080/

Sandefjord og Omegn Sjømannsforening
Tom Hansen, 90670364, tomhh@yahoo.no

Sandefjord Sangforening
Cato Stentun, 41439916 sandefjords@gmail.com
www.sandefjordsang.no

Sandefjord Storband
Helge Christensen, 90759921
post@sandefjordstorband.no, www.sandefjordstorband.no
https://www.facebook.com/sandefjordstorband/

Sandefjord Swingklubb
Oddvar Aune, 90121299, oddvar@okaune.com
http://www.sandefjord-swingklubb.no/
https://www.facebook.com/groups/191775344165856/

Sandefjord Trekkspillorkester
Grete Berge, 90174922, grberge2@online.no
http://www.sandefjordtrekkspillorkester.no/
https://www.facebook.com/groups/1692140561008688/

Syv Slør
Eva Loune, 98259998, evaloune@online.no

Telepensjonistene
Tore Rino Jensen, 95300360, tor-rino@online.no
http://telepensjonistene.no/avdelinger/sandefjord/

Grete Verde, 92687149, grverde@online.no

I tillegg til foreningene leies østfløyen ut til bar- og konsertvirksomhet:
Thaulows & Gran bar (Kurbadhagen)
Ky Harsheim, 99234721 og ky@thaulows.no
https://www.facebook.com/kurbadhagen/

I den lille bua ved veien finner du:
Galleri Brown
http://www.galleribrown.com/

Bilde 3 IMG_0046-kopi

Musikkpaviljongen som også kan brukes til konserter

Foto: Svein Ingebretsen

Blogg på WordPress.com.

opp ↑

%d bloggers like this: